Leden 2017

Oblíbené filmy

5. ledna 2017 v 19:35 | Spring Flower |  deník
Zdravím!
Nemohla jsem si pomoct a musela jsem tento článek napsat. Víc než na filmy koukám na anime, ale i přesto mám nejradši tyto filmy.

•Lord of the Rings

Výsledek obrázku pro gandalf gif

Pána prstenů jsem milovala už od dětsví. Pamatuji se, jak jsem se nemohla rozhodnout jestli se mi víc líbí Aragorn nebo Legolas a moc jsem si přála být jako Gandalf. (:D)
Teď mohu s jistotou říct, že mám nejraděi Legolase - Orlanda Blooma. Navíc mě kamarádka uvrtala do shipu - Aralas♥ ???


•Hobbit

Výsledek obrázku pro legolas gif

Když jsem se dozvěděla o tom, že se natáčí film Hobit, byla jsem neuvěřitelně šťastná. Celá série o dobrodružství Bilba byla úžasná. Když se tam objevil Legolas, málem jsem omdlela - i když musím říct, že jsem si dost nemohla zvyknout na to, že tady vypadá o dost starší než-li v Pánu prstenů, kde by vlastně měl být starší.

•Harry Potter

Související obrázek

Kdo by neznal film Harry Potter. Myslím že tady je to úplně jasné. Jsem potterhead a největší náklonost mám ke Zmijozelu. Přečetla jsem všechny knížky, na které filmy nemají ale i tak jsou skvělé.
K Harry Potterovi počítám i Fantastická zvířata a kde je najít - tento film byl opravdu skvělý a hlavního hrdinu jsem si hned oblíbila :)

•Teenage Mutant Ninja Turtles

Výsledek obrázku pro tmnt 2016 gif

A teď přichází šok. Kdo tohle nečekal?
Už od malička jsem sledovala kreslené želvy, naprosto jsem je zbožňovala a zatímco si ostatní holky hrály na princezny, já si hrála na želvu. Filmy z roku 2014 a 2016 miluji a nedám na ně dopustit.

•Captain America

Související obrázek

V mích oblíbených filmech nesmí chybět Kapitán Amerika. Samozřejmě mám ráda hodně Marvel filmů ale Kapitán Amerika mi k srdci přirostl nejvíc. (Nebo to byl možná Stucky??)
Nejraději mám Civil War i když Winter Soldier byl taky skvělý.

Tak to byly moje nejvíc nejlepší filmy. Samozřejmě mám spoustu oblíbených filmů ale tyto uvedené jsou prostě moje srdcová záležitost.


Spring Flower
Vítejte!

5. ledna 2017 v 18:09 | Spring Flower
Výsledek obrázku pro spring tumblr

Vítejte na mém novém blogu!
Tento blog jsem zakládala prvního ledna ale až teď jsem se dostala k napsání prvního článku. Ani nedoufám v to, že by na tento blog někdo chodil. Dříve jsem měla hodně blogů, když jsem byla menší a neskutečně mě to bavilo. Teď jsem se rozhodla založit blog spíše pro takové osobní účely. Budu zde publikovat svoje povídky ale také samozřejmě moje otravné bláboly a možná i nějakou další mou tvorbu.

Myslím, že to tady nemusím okecávat. Tento článek je spíše takový úvodní a naprosto nezajímavý, ale to bude většina mích příspěvků♥


Spring Flower